Статистика від HotelMatrix : серпень

0

Доброго дня, друзі!

В межах меморандуму про співпрцю між Hoteliero та BTA Ukraine, команда HotelMatrix рада поділитись з вами цікавою статистичною інформацією про роботу готелів в останній літній місяць. Тож давайте розглянемо як же спрацювали готелі в найбільших містах України у серпні 2021 року. Ми знаємо, що ви очікували на наші новини.

Нижче, прошу звернути увагу на цифри у порівнянні з минулим періодом.

Завантаження міста Київ у липні 74%, у серпні – 70%;

Завантаження міста Харків у липні 51%, у серпні – 46%;

Завантаження міста Одеса у липні 75%, у серпні – 74%;

Завантаження міста Львів у липні 71%, у серпні – 73%;

Завантаження міста Дніпро у липні 71%, у серпні – 61%.

Цього місяця місто Одеса знову показало найкращий результат завантаженості по всій Україні – 74%. Ми бачимо негативну динаміку показника завантаженості по всім містам, корім міста Львів. Минулого місяця показник завантаження складав 71%, а у серпні вже 73%.

Хочемо заздалегідь попередити наших читачів, що статистичні дані по Дніпру представлені готельним ринком чотиризіркових та п’ятизіркових готелів, по Харкову двозірковими, чотиризірковими та п’ятизірковими готелями. Статистичні дані Києва, Одеси та Львова представлені тризірковими, чотиризірковими та п’ятизірковими готелями.

Також, ми бачимо, що показник ADR зріс у таких містах як Київ, Одеса та Львів. А в таких містах як Харків та Дніпро даний показник зменшився. Показник же RevPAR зріс у таких містах, як Одеса та Львів, у містах Київ, Харків та Дніпро, показник RevPAR зменшився.

 

Share.

About Author

Comments are closed.