Статистика від HotelMatrix : грудень 2021

0

Доброго дня, друзі!

В межах меморандуму про співпрцю між Hoteliero та BTA Ukraine, команда HotelMatrix рада поділитись з вами цікавою статистичною інформацією про роботу готелів у грудні 2021 року.

Новий рік розпочато і традиційна рубрика із статистичною інформацією актуальна як ніколи. Раніше проводились підсумки року із січня по листопад, сьогодні із задоволенням розглянемо грудень та його основні показники по різним регіонам України.

Подивимось на показник завантаження у порівнянні з минулим періодом:

Завантаження міста Київ у листопаді – 53%; у грудні – 52%;

Завантаження міста Харків у листопаді – 45%; у грудні – 45%;

Завантаження міста Одеса у листопаді – 32%; у грудні – 34%;

Завантаження міста Львів у листопаді –  41%; у грудні –  53%;

Завантаження Буковелю у листопаді – 39%; у грудні – 59%.

Лідируючу позицію займає регіон Буковель із показником завантаження 59%. Харків, Одеса та Львів показали позитивну динаміку. Місто Київ в свою чергу показав результат нижче ніж у попередньому періоді.

Хочемо заздалегідь попередити наших читачів, що статистичні дані по Харкову представлені двозірковими, чотиризірковими та п’ятизірковими готелями. Статистичні дані Києва, Одеси та Львова представлені тризірковими, чотиризірковими та п’ятизірковими готелями, регіон Буковель представлено тризірковими та чотиризірковими готелями.

Також, ми можемо спостерігати за підвищенням показника ADR у всіх регіонах, окрім міста Київ. Так, у листопаді ADR складав 2 147,00 UAH, а у грудні вже 2 081,00 UAH. Різке підвищення показника ADR спостерігаємо у регіоні Буковель. У листопаді ADR складав 1 355,00 UAH, а у грудні вже 2 845,00 UAH. Завдяки позитивний динаміці показника завантаження і підвищенню показника ADR, показник RevPAR у грудні у регіоні Буковель досить високий і склав 1 908,00 UAH, що є найкращим результатом в Україні.

Для більш детального аналізу діяльності свого готелю можна приєднатись до системи HotelMatrix!

Будьте здорові

Share.

About Author

Comments are closed.